Depilacja laserowa

 

Jeśli szukasz najlepszego sposobu na pozbycie się włosków, Twoje oczekiwania spełni laserowa depilacja. Aby osiągnąć możliwie satysfakcjonujące efekty, należy wykonać serię składającą się z 3 do 5 zabiegów. W przypadku korzystania z metody IPL lub E-light, minimalna liczba zabiegów wynosi 10.

Zabiegi przeprowadzamy przy użyciu nowoczesnego, w pełni bezpiecznego urządzenia, które dzięki emisji wiązki o optymalnej długości, zapewnia efektywną i trwałą depilację.

Wykorzystywane przez nas urządzenie umożliwia błyskawiczne usuwanie dużej ilości włosów podczas jednej sesji. Invitus sprawia, że laserowa depilacja staje się dokładniejsza niż kiedykolwiek. Ten laser diodowy o długości 808nm odznacza się fantastycznymi parametrami. Dzięki innowacyjnemu systemowi chłodzenia, masz pewność, że przeprowadzane zabiegi są bezbolesne. Przed rozpoczęciem zabiegu, dostrajamy urządzenie do rodzaju skóry oraz barwy pacjenta, co daje gwarancję bezpieczeństwa. Już pierwszy zabieg może przynieść Ci widoczne efekty. Dzięki laserowej depilacji trwale pozbędziesz się zbędnego owłosienia.

Warto pamiętać, że ciemne, grube włosy oraz nie opalona skóra sprzyjają skuteczności zabiegów laserowych. Decydując się na to rozwiązanie, warto uzbroić się w cierpliwość i wykonać kilka sesji. Ponadto, przed zabiegiem laserowej depilacji należy przyciąć włosy oraz zrezygnować z ich wyrywania. Trwała depilacja może być trudniejsza do uzyskania w przypadku osób z bardzo jasnymi włosami.

nasze zabiegi

depilacja
laserowa

frakcjonowanie
mikroigłowe

endermologia

liposukcja
ultradźwiękowa