Endermologia

 

W ramach naszej działalności wykorzystujemy zaawansowaną technologicznie metodę modelowania sylwetki - SLIM MASTER.

Dzięki zabiegom endermologii lpg szybciej osiągniesz atrakcyjną, pozbawioną cellulitu sylwetkę. Ponadto sprawisz, że Twoje ciało stanie się gładsze i zyska na jędrności.

Masaż może obejmować całe ciało, bądź jego poszczególne partie. Powyższy sposób modelowania sylwetki wykorzystuje działanie podciśnienia, które pozwala na zasysanie masowanego fałdu skóry. Specjalny kostium zwiększający poślizg rolek znajdujących się na głowicy oraz możliwość ustawienia ssania ciągłego bądź pulsacyjnego sprawiają, że endermologia lpg jest w pełni bezpieczna dla skóry.

Zabieg przyczynia się do całkowitego usunięcia, bądź znacznej redukcji cellulitu. Dzięki temu zmniejsza się również obwód ciała. Jeśli cellulit zlokalizowany w okolicy ud, brzucha lub pośladów stanowi Twój problem, endermologia lpg jest dla Ciebie. Zabiegi są bardzo skuteczne, a zarazem w pełni bezpieczne dla skóry, gdyż stymulują naturalne procesy organizmu. Już pierwszy zabieg przyniesie oczekiwany rezultat. Skóra zyska na jędrności oraz stanie się gładsza.

 

Aktywne odchudzanie poprzez:

  • zasysanie
  • ruchome wałki
  • fale radiowe

Z uwagi na fakt, że endermomasaż przyczynia się również do usuwania toksyn z organizmu, często nazywa się go lipomasażem. Pomaga pozbyć się nadmiaru płynów, zapewnia tkankom optymalne ukrwienie oraz stymuluje wymianę międzykomórkową. Wypijanie 2 litrów wody dziennie (niskozmineralizowanej) doskonale wspomaga lipomasaż i pozwala uzyskać najlepsze efekty drenujące.

 

Częstotliwość zabiegów endermomasażu:

W celu uzyskania zauważalnych rezultatów w postaci redukcji cellulitu, warto wykonać minimum 10 zabiegów. Tygodniowo, zaleca się przeprowadzenie 2-3 masaży. Warto dodać, że to ile zabiegów będzie potrzebnych zależy od indywidualnych cech pacjenta. Przy endermologii lpg duże znaczenie ma wiek, ogólny stan zdrowia oraz faza cellulitu. W celach profilaktycznych, po zakończeniu ustalonej serii zabiegów, warto wykonać 1-2 masaże aby zapobiec nawrotowi cellulitu.

nasze zabiegi

depilacja
laserowa

frakcjonowanie
mikroigłowe

endermologia

liposukcja
ultradźwiękowa